CENTRUM VZDELÁVANIA

Profesionálne počítačové kurzy ECDL PRE UCHÁDZAČOV O ZAMESTNANIE KOMPAS+/REPAS

Úrad prác sociálnych vecí a rodiny uhradí uchádzačom o zamestnanie kurzovné vo výške 100 % nákladov na kurz a zaplatí príspevok na cestovné a stravné. Od nás dostanete bunus až 200 € po úspešnom ukončení kurzu.

NA NAŠEJ STRÁNKE SÚ DOSTUPNÉ PREZENČNÉ AJ ON-LINE VZDELÁVACIE (DISTANČNÉ) KURZY

PC KURZ ECDL V RIMAVSKEJ SOBOTE

Začiatok kurzu: 02.05.2022
zápis najneskôr do: 31.05.2022
miesto. Rimavská Sobota

Počet vzdelávacích modulov: 4 moduly
(povinné M2, M3, M4 a voliteľné M6 alebo M7)
Počet hodín kurzu: 50 hodín na 1 modul, spolu 200 hodín
Miesto: Francisciho 1, Rim. Sobota
Jazyk: Slovenský (lektor vie aj Maďarsky)

Povedali o nás

Dobrý deň. S počítačovým kurzom som bola veľmi spokojná. Pán lektor zrozumitelne vysvetľoval a mal trpezlivosť, čo veľmi oceňujem. S pozdravom Anna
Anna Ukropová
Dobrý deň, ďakujem veľmi pekne za vedomosti, ktoré mi boli odovzdané počas PC kurzu. Som veľmi spokojná a rada,že som mala možnosť byť účastníkom kurzu,kde bol lektor pán Štefan Lux, ktorý je milý,empatický a nadovšetko trpezlivý 🙂 hlavne so mnou 😁😁😁 budem všade odporúčať len Vás.
Mária Tomková
Kurz bol zvládnutý veľmi dobre. Velká spokojnosť, pán Lux je profesionál, ktorý vie velmi dobre vysvetliť dané učivo . Cely kurz bol zaujímavý a naučil ma veľa nových vecí,ktoré môžem ďalej využívať . Veľmi pekne ďakujem pán Štefan Lux.
Lenka Gersiova
Pc kurz s pánom Luxom sa mi veľmi páčil, nakoľko sme podrobne rozobrali jednotlivé karty a ich funkcie. Ochotne zodpovedal – s trpezlivosťou všetky otázky, bol nápomocný, atmosféra na kurze bola uvolnená – celý kurz mi bol prínosom a považujem to za dobrú investíciu do svojej budúcnosti.
Andrea Porubčanová
V prvom rade by som sa Vam chcela velmi podakovat za vsetko, co som sa naucila. Ste uzasny lektor, viete super vysvetlovat. Urcite, ak mi niekto niekedy povie, ze by si chcel spravit podobny kurz, budem odporucat Vas. Porozumela som vsetkemu, v com som sa “stracala”. Tie vsetky skusobne testy mi taktiez velmi pomohli. Ak by som Vas mala ohodnotit, tak mate 10 z 10 u mna.
Silvia Forsythe
Vynikajúce školenie. Lektor je odborník, vysvetľovanie prispôsobil našich schopnostiam a ukázal nám ako riešiť úlohy na praktických príkladoch.
Alena B.​
KARTESIS Slovakia​

PROFESIONÁLNE KURZY ECDL/ICDL NA PC (cez úrad práce ZADARMO)

Každý mesiac otvárame nový kurz aj v iných tematických oblastiach.

Viac informácií o kurze cez úrad práce na mobilnom čísle 0907 230 222, alebo na info@centrumvzdelavania.sk 

Zapíšte sa u nás na počítačový kurz ECDL/ICDL

a získajte certifikát pod dohľadom akreditovaných skúšobných lektorov / komisárov ECDL.
Záujemcovia môžu testy absolvovať v Rimavskej Sobote alebo podľa dohody.

Čo je ECDL/ICDL?

ECDL/ICDL je systém na overovanie (certifikáciu) znalostí a zručností v oblasti práce s výpočtovou technikou určený pre bežného používateľa osobného počítača.
Certifikáty systému ECDL/ICDL sú medzinárodne rešpektovanými dokladmi o tom, že ich držiteľ dosahuje požadovanú úroveň (štandard) znalostí a zručností z príslušnej oblasti IT, ktorú preukázal na testoch podľa celosvetovo platnej metodiky.
Viac informácií o ECDL/ICDL na stránke: www.ecdl.sk

AKÉ SÚ MOŽNOSTI FINANCOVANIA?

V prípade záujmu sa vieme dohodnúť na splátkovom kalendári. Kontaktuj nás.
Uchádzači o zamestnanie, ktorý sú v evidencii Úradu práce, môžu požiadať úrad práce o preplatenie našich kurzov v rámci programu REPAS+/Kompas+ a kurz môžu mať ZADARMO.